FARDEM TARIM GIDA

ÜRETİCİYE EN İYİ ÇÖZÜMÜ
SUNUYORUZ!

image

2017 yılında kurduğumuz FARDEM TARIM GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. şirketimiz, yem ham maddesiyağ ve ham yağlar ürün yelpazesiyle kısa sürede 150’den fazla marka ile çalışmaya başlayarak sektörde kendimizi tanıtmış bulunmaktayız. Sunduğumuz kalite ve güven öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Piyasa standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi ürün tedarik sahipliğini yapmaya başlamış durumdayız.

Bu kısa süre içerisinde günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Markamız; ürün gamı alanında en kaliteli ürünleri, üreticiye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız süre boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteye öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

image
image

FARDEM TARIM GIDA ÜRETİCİ DOSTU YAKLAŞIM

BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYAN EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ SİZLERE SUNUYORUZ

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.